• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
SAVE & REZERVONI
Të rritur
Fëmijë
Vlerësimet e vizitorëve
 • Vlerësimet e yjeve të siguruara nga Vizitorë të Verifikuar të agoda & booking.com
 • 9.2 mesatare bazuar në 1 Komente.


 • Pastërtia
  9.4 nga 10
 • 9.4
 • Lehtësira
  8.9 nga 10
 • 8.9
 • Vendndodhja
  9.0 nga 10
 • 9.0
 • Shërbimet
  9.4 nga 10
 • 9.4
 • Vlera
  8.9 nga 10
 • 8.9

  Mire se erdhet ne Hotel Gold

  Hotel Gold ofron një tarracë me pamje nga deti, gjithashtu të ftuarit mund shkojne ne barin e hotelit i cili ka të njëjtën pamje të detit. Hotel Gold ka WiFi falas në të gjithë pronën. Cdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar dhe përmban një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Do të gjeni një makine kafeje në dhomë. Dhomat janë të pajisura me një banjo private, dush, me tualetin falas dhe tharëse flokësh të përfshira në të. Ju do të gjeni recepsion 24 orësh në pronë, e gatshme për t'u shërbyer mysafirëve. Ju jeni më se i mirëpritur.

  Hotel Gold
  Hotel Gold
  Hotel Gold

  Trust You Verified

  Shikoni disa lloje të dhomave Hotel Gold

  Shikoni dhomat tona, ose shkoni në faqen e prenotimeve duke klikuar butonin e majtë "Shiko Cmimet"

  Komente

  Bazuar në vlerësimet e TripAdvisor

  Informacione për hotelin

  Pyetjet e bëra më shpesh

  Në cfare ore bëhet check-in and check-out në Hotel Gold?

  Check-in është from: 13:00 - until: 00:00.
  Check-out është from: 05:00 - until: 11:00.

  A është përfshirë në çmim mëngjesi?

  Po, mëngjesi është i përfshirë në çmim.

  Cilat janë shërbimet/aktivitetet kryesore në Hotel Gold?

  Hotel Gold ofron aktivitetet/shërbimet e mëposhtme (tarifa mund të aplikohen):


  • Kondicioner
  • Transport në aeroport
  • Bar
  • Plazh
  • Dhoma për familje
  • Wi-Fi falas
  • Dhoma që nuk pihet duhan
  • Parkimi i përfshirë
  • Restorant

  Cfarë lloj dhome mund të rezervoj në Hotel Gold?

  Opsionet e dhomës në Hotel Gold përfshijnë:

  • Double Room with Sea View
  • Suite with Sea View
  • Triple Room with Sea View
  • Twin Room with Sea View